optionen handel.

Proč nekupovat brýle na internetu

 

 

Aby vám brýle slušely a splňovaly jak funkční, tak estetické a hlavně zdravotní požadavky, je zapotřebí pečlivého výběru a ozkoušení s odbornou pomocí profesionálního optika. Nic takového se vám nedostane při nákupu obrouček někde v supermarketu, či nákupu brýlí přes internet. Pokud chcete doopravdy brýle, které budou nejen slušivé, ale které vám neublíží, musíte navštívit profesionálního optika v kamenné prodejně.

 

Proto, aby se člověk stal profesionálním optikem, musí vystudovat speciální školu určenou právě pro oční optiky, či vysokou školu pro optometristy. Toto je důležité k zaručenému profesionálnímu výběru vašich brýlí.

 

Žádné z brýlí, kupovaných přes internet, nejsou upraveny podle individuálních potřeb nositele. Nejedná se o žádnou estetickou maličkost, avšak o důležité faktory, které ovlivňují nejen váš zrak, ale celkové zdraví. Nevýhodou kupování brýlí na internetu je nemožnost úpravy parametrů skel. Každý z nás máme totiž své ohnisko zcela jinde a lišit se mohou i jednotlivé  oči.  Pokud navštívíte odborníka,  patří toto mezi první záležitosti, které jej zajímají. Pokud nemáte nastavené správné parametry, dochází  k tzv. prizmatickému efektu, jehož následkem je rychlá únava očí, zarudnutí a bolest hlavy.

 

Při kupování  brýlí u odborníka je samozřejmostí, že vám poradí dle vašich potřeb, jaký druh brýlových čoček zvolit, velice pečlivě vám brýle při vaší přitomnosti vyměří. Odborník s vámi zkonzultuje  jakou úpravu zvolit (různé druhy antireflexních vrstev, hydrofobní úprava …) a v neposlední řadě doporučí,  jak správně právě o ty vaše brýle pečovat.

 

Další nevýhodou internetového  prodeje je, že vám nemůže zaručit správné individuální vyměření, ke kterému jste vy potřeba a nemůže vám upravit vaše brýle na míru. Také se vám nedostane  žádného pozáručního servisu na rozdíl od očních optik.

 

V současné době brýle neřeší pouze zdravotní problém – korekci zraku, ale tvoří i významnou součást vaši image. Díky široké nabídce slušivých a originálních rámečků se optika již dávno proměnila z nutné potřeby v trend, kdy brýle nosí i ti, jež je nepotřebují. Brýle totiž dokáží podtrhnout vaši osobnost.

 

Dbejte proto zvýšenou pozornost při jejich výběru, protože při nesprávném výběru, k němuž právě obvykle nastává při kupování brýlí přes internet, můžete nakonec vypadat nevhodně, ne-li směšně.

 

Předem si tedy rozmyslete, jestli se rozhodnete šetřit na svém zdraví,  a nebo zvolíte variantu jistoty zdravého a kvalitního vidění  s možností využití odborného poradenství a servisu.

 

 

Tuesday the 16th.